Heb je zin om plezier te maken en je eens per week onder te dompelen in dansstijlen van over de hele wereld? In Dare Dance Around the World leer je onder meer salsa, hiphop, musicaldans en oriëntaalse dansvormen. Of je nu begint met dans of al ervaring hebt, iedereen is welkom om mee te doen!

Wat ga je doen?
Je werkt aan choreografieën en dansbewegingen in verschillende dansstijlen. De lessen zijn energiek en iedere week staat er een nieuwe stijl of combinatie centraal. Je werkt aan je techniek, gevoel voor ritme en ontwikkelt je creativiteit. Samen met de groep werk je toe naar een dansvoorstelling aan het eind van het seizoen. 
De lessen worden gegeven op maandagavond door choreograaf en dansdocent Natalia Rojkova. Ze deelt haar ervaring met uiteenlopende dansstijlen met veel enthousiasme met haar cursisten.  

“Ik laat mijn cursisten graag kennismaken met verschillende dansstijlen, om vervolgens via dans een verhaal over te kunnen brengen.” — Natalia Rojkova, dansdocent en choreograaf 

Wat kun je na deze cursus?
Tijdens deze cursus maak je kennis met diverse dansstijlen, je kunt: 

  • Dansbewegingen en choreografieën uitvoeren in verschillende stijlen, zoals salsa, hiphop en musicaldans 
  • Bewegingen technisch uitvoeren en dansen op het ritme  
  • Expressie tonen passend bij de choreografie 

Daarnaast brengt deze cursus je: 

  • Durf en zelfvertrouwen tijdens een voorstelling  
  • De ervaring van samen toewerken naar een presentatie 
  • Nieuwe contacten en plezier in samen bewegen

Wat heb je nodig?
Draag comfortabele kleding waarin je makkelijk kunt bewegen. 

Aanmelden

Lesdag + datum, tijd en leslocatie is verplicht
Lesvorm is verplicht

Gegevens cursist

Aanhef is verplicht
Geef een geldige geboortedatum op

Gegevens betalingsplichtige

Geef een geldige geboortedatum op
Betaalgegevens zijn verplicht
Termijnen-veld is verplicht
Termijnen-veld is verplicht

Schrijf je in voor de nieuwsbrief.

Blijf op de hoogte van ons aanbod